Generated with MOOJ Proforms Basic Version 1.5

FORMULARZ REZERWACJI

Wysyłając poniższy formularz dowiesz się, czy interesujący Cię sprzęt będzie dostępny w wybranym terminie. Po pozytywnej weryfikacji na adres e-mail zostanie wysłana informacja dotycząca procedury rezerwacji. Więcej szczegółów związanych z wypożyczeniem znajduje się w Regulaminie

*Pole wymagane

.

Imię, nazwisko *
Ulica, nr domu/mieszkania *
Kod pocztowy, miejscowość *
Telefon kontaktowy *
Adres e-mail *
Wypożyczam * Wybierz asortyment, który chcesz wypożyczyć.<br/>Jeżeli wybierzesz “Inne“ podaj nazwę asortymentu w polu uwagi.
Początek wypożyczenia *
Zakończenie wypożyczenia *
Uwagi:
Jeseś zainteresowany(a) zakupem ? Jeżeli planujesz ewentualny zakup wypożyczonego sprzętu zaznacz pole &quot;TAK&quot;.<br/>U nas kwotę wypożyczenia odliczymy od ceny zakupu. <br/>(Dotyczy nosidełek ergonomicznych TULA, kurtek Twiga oraz przyczepek rowerowych Nordic Cab)
Potrzebuje konsultacji chustowych Wypożyczenie nie obejmuje nauki wiązania chusty. Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą na stronie http://doradcynoszenia.pl

Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych w celu zawarcia i wykonania umowy najmu sprzętu turystycznego oraz w celu przetwarzania ich w zbiorze danych klientów wypożyczalni Maluchtravel.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie.

Proforms
Reload